slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benahavís)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benahavís)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benahavís (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 369 m2, a także ciekawą ceną 7 578 035 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) . Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 329 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 20 537 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ciekawą lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, restauracji, kawiarni i barów. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również wielbiciele gry w golfa ze względu na pobliskie, znane i prestiżowe pola golfowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu (system Dolby Stereo Surround, centralne ogrzewanie, podwójne szyby, klimatyzacja (ciepła/zimna), system automatyki domowej). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 2 miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem: balkon + solarium + siłownia + sauna + jacuzzi + 2 toalety + 3 łazienki + 7 sypialni + pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenia magazynowe + pomieszczenia pralnicze + magazyn + pokój gier + biuro/gabinet + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przepięknym basenem bez krawędzi (infinity). Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościerają się imponujące widoki na:
– Morze Śródziemne;
– wzgórza;
– pola golfowe.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie zamkniętej, elitarnej inwestycji apartamentowej, w jednej z najbardziej pożądanych okolic.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-243)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl