slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,13 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 134,33 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 321 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 412 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu luksusów i udogodnień (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim fantastycznym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
CZĘŚĆ GOSPODARCZA: pralnia + pomieszczenie na narzędzia ogrodowe + pomieszczenie gospodarcze + 2-stanowiskowy garaż;
CZĘŚĆ SYPIALNIANA: 2 łazienki + 4 sypialnie;
CZĘŚĆ DZIENNA: hol + jadalnia + taras + wiatrołap + pokój dzienny + aneks kuchenny.
Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji zamiany na inne nieruchomości (lokale mieszkalne) w rozliczeniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnych do codziennego życia udogodnień, jak np.: sklepy, szkoły, punkty usługowe, tereny zielone, przedszkola, markety. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może starannie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami drzew, krzewów ozdobnych i owocowych. Na działce znajdziemy dodatkowo:
– 2 altany;
– fontannę;
– studnię głębinową.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stylu dworu adresowana do najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5934)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl