slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 450 m2, a także ciekawą ceną 6 786 300 zł (kwota przeliczona wg kursu EUR i zależy od kursu dnia). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Wystawa okien na południe. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 7 180 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 15 081 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim awangardowym stylem, słonecznym wnętrzem oraz ciekawym rozkładem pomieszczeń: kuchnia + salon + wc + 4 łazienki + 4 sypialnie. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać prestiżową lokalizację bardzo blisko plaży (spacer nie zajmie dłużej niż 2 minuty). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-58211)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl