slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 25 561 730 zł (kwota przeliczona wg kursu EUR i zależy od kursu dnia) oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 345 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż oferowana jest w adekwatnej do zastanego luksusu cenie za metr kwadratowy wynoszącej 74 092 zł/m2, liczbą, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewniająca przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w poczuciu komfortu (prywatna winda, basen) oraz bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA -1: basen;
KONDYGNACJA 0: taras + sypialnia + kuchnia + salon;
KONDYGNACJA 1: basen bez krawędzi + strefa chill-out + pergola + kuchnia + taras + łazienka + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-65499)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl