slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 26 943 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 10 858 080 zł (kwota przeliczona wg kursu EUR i zależy od kursu dnia), a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 403 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w przepięknych, komfortowych i nowoczesnych wnętrzach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów, którzy chcą mieszkać w nobilitującym sąsiedztwie jednego z najsłynniejszych na świecie hoteli. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i cichą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-42752)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl