slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 17 675 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 9 438 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 534 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 642 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może zapierającym dech w piersiach widokami na morze, jakie roztaczają się z jej okien. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji imponuje wytwornością, elegancją i prestiżem. Znajdziemy tu:
na KONDYGNACJI ZERO: saunę + 2 łazienki + 4 pokoje gościnne + 4 łazienki
na KONDYGNACJI JEDEN: część rozrywkowa + kuchnię + pomieszczenia dla personelu + pokój dzienny + jadalnię + wejście + taras + garaż + wc dla gości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także prywatnym tarasem, basenem oraz bajkowym ogrodem z grillem itp. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3815)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl