imponujący bogactwem salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 859 tysięcy złotych. Powierzchnia 205, 62 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 500 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 178 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca kompletnie i gustownie wyposażonym wnętrzem. Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaży warto jeszcze dodać przepiękny ogród włoski z licznymi nasadzeniami rzadko spotykanych drzew i krzewów. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają 2 osobne garaże. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
STREFA DZIENNA: gabinet + łazienka + wc + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój gościnny
PODDASZE: pomieszczenia do zaaranżowania na cele mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy sprzedaży gwarantujemy bezpieczeństwo i całą obsługę transakcji. Kupując z nami, kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3384)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl