slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 124 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 500 m2, a także ciekawa cena 848 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 205,62 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornym i bogatym wnętrzem oraz niecodziennie spotykanym ogrodem we włoskim stylu. Znajdziemy tu wiele nasadzeń rzadko spotykanych krzewów oraz drzew. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei 2 osobne garaże. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także swoim prestiżowym i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem z podziałem na praktyczne strefy:
CZĘŚĆ 1: kuchnia + taras + łazienka + kuchnia + pokój gościnny + pokój dzienny + gabinet + 2 sypialnie + wc
CZĘŚĆ 2: pomieszczenia do zaaranżowania na cele mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy sprzedaży gwarantujemy bezpieczeństwo i całą obsługę transakcji. Kupując z nami, kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3384)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl