slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (15 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 4 306 m2, a także ciekawa cena 4 184 885 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 279 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastycznym solarium na dachu z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, góry oraz pole golfowe. Majętne osoby posiadające więcej aut zainteresują dwa miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana na otwartym planie, gdzie znajdziemy m.in.:
– 2 sypialnie;
– kilka tarasów;
– wc dla gości;
– jadalnię;
– kuchnię;
– salon z kominkiem.
Duże wrażenie robi także zadbany i zagospodarowany ogród z bujną roślinnością.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto basenem z soloną wodą oraz gwarancją życia na europejskim poziomie w otoczeniu licznych udogodnień, m.in.:
– system aerotermalny do klimatyzacji powietrza i ogrzewania podłogowego;
– wstępnie zainstalowany system nagłośnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją blisko plaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim andaluzyjskim charakterem, wygodą oraz nowoczesnym designem wnętrza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-306)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl