slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Finestrat (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 263,59 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 741 430 zł (10,4 tys. zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe drzwi wejściowe z zabezpieczającym zamkiem. Wygodę z kolei zapewnia ogrzewanie podłogowe, wstępna instalacja klimatyzacji ciepło/zimno oraz system wentylacji. Duże wrażenie estetyczne robi na pewno efektowne oświetlenie LED-owe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż należy dodać:
– miejsce parkingowe;
– pomieszczenie piwniczne;
– dodatkowe pomieszczenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa designerskim projektem ogrodu. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto dopisać jeszcze taras. Wnętrze oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji oparte jest na harmonii materiałów, struktur i kolorów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do autostrady AP7. To teren nobilitującej inwestycji mieszkaniowej między pasmem górskim a morzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie polecamy tę ekskluzywną rezydencję do sprzedaży. Każdy klient ma dwa lata gwarancji oraz pomoc w języku polskim w naszym biurze. Każdy klient na miejscu zostanie odebrany z lotniska i otoczony opieką tłumacza. Zapewniamy wszelkie udogodnienia związane z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Dodatkowo dla wszystkich klientów, którzy zakupią luksusową rezydencję dostępna będzie wszelka pomoc w jej zarządzaniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (152-3656)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl