slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 4 306 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 27 145 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 165 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 4 478 958 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności fantastycznym basenem oraz prywatnym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto topową lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. To teren niezwykle prestiżowego osiedla z wykwintnymi restauracjami, klubami. siłowniami, a także mistrzowskim polem do gry w golfa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-269)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl