slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 455 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 848 995 zł (1 866 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1965 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale inwestycyjnym, gdyż obiekt jest połączony z murowaną halą komercyjną doskonałą pod:
– szklarnię;
– warsztat samochodowy;
– stolarnię;
– tapicerski zakład;
– sportową halę;
– magazyn.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych biznesmenów, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu o praktycznym układzie pomieszczeń:
POZIOM 1: 2 pokoje + jadalnia + suszarnia + wc + łazienka + kuchnia + salon;
POZIOM 0: spiżarnia + wc + garaż + 2 pokoje + kotłownia/warsztat;
POZIOM -1: pomieszczenie hydroforni / sala gimnastyczna / magazyn.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie zadbanym ogrodem i olbrzymim parkingiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa też znakomitą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, na przedmieściach miasta. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom wysoki komfort i życie na światowym poziomie. Odpowiada za to m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11876)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl