slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Finestrat)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Finestrat (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 17 509 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 5,64 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 322,12 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 900 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe. Nie brakuje również wielu atrakcji, jak np. pola golfowe, bezkrwawe safari, park rozrywki, morski park zwierząt z delfinarium, park wodny. W pobliżu znajdziemy przepiękne, piaszczyste plaże. To teren nobilitującego i poszukiwanego na rynku osiedla.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wysublimowanym i wymuskanym wnętrzem. Duże wrażenie robią tu podwieszane sufity i mocne nasłonecznienie. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka prywatny parking. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wewnętrznym ogrodem + antresolą + basenem bez krawędzi + otwartym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją z panoramicznym widokiem na morze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapewniamy wszelką pomoc w zarządzie nieruchomością. Gwarantujemy wszelkie udogodnienia związane z zakupem luksusowej rezydencji. Każdy klient na miejscu zostanie odebrany z lotniska i otoczony opieką tłumacza. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3643)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl