slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 440 m2, a także ciekawą ceną 3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dwudziestu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 440 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 818 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się unikatową lokalizacją przy plaży i obok basenu. Zamożne rodziny dysponujące kilkunastoma samochodami ucieszy aż 18 miejsc parkingowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia pensjonatu na 60 miejsc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca urządzonym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
POZIOM 2: pomieszczenie gospodarcze + 2 apartamenty 2-pokojowe z łazienkami + świetlica + 1 pokój 3-osobowy;
POZIOM 1: 9 pokoi 3-osobowych + kuchnia;
POZIOM 0: kotłownia + 6 pokoi 3-osobowych + 2 pokoje dla właścicieli + kuchnia + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (instalacja solarna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W najbliższej okolicy mamy także wiele ośrodków wczasowych i pensjonatów dla turystów.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, jeśli masz pytania i chcesz otrzymać dalsze informacje na temat oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji. Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1487)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl