slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 3 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana koneserom elegancji, dobrego stylu i wielbicielom wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 74 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności przepięknie zadbanym ogrodem oraz cichą i spokojną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla, na peryferiach miasta. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem zaliczyć należy na pewno gustownie zaaranżowane wnętrze z następującym podziałem: salon + kuchnia + taras + 3 pokoje + 2 łazienki + wiatrołap + klatka schodowa. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią liczne, zewnętrzne miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia tylko dla osób bez zwierząt. Dodatkowo właściciel zabrania wiercenia dziur w ścianach. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27152)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl