slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mar Meno)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mar Meno)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mar Meno (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 126 m2, a także ciekawą ceną 2 085 500 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 450 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 15 552 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją nowoczesną bryłą, przestronnym, słonecznym wnętrzem, a także doskonałą lokalizacją blisko plaży. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w unikatowej okolicy, gdzie zaobserwować można słynne flamingi. Są tu także tzw. „zdrowe błota”, które przyciągają każdego roku więcej turystów. Słoneczna pogoda niemal przez 365 dni i brak mroźnych zim to kolejne z zalet tutejszego klimatu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– 3 łazienki;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie;
– taras;
– pomieszczenie gospodarcze;
– solarium.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przynależny garaż. Wisienką na torcie oferty sprzedaży tej ekskluzywnej rezydencji jest prywatny basen.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przepięknie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-154)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl