slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga, Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga, Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol Malaga, Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 747 m2, a także ciekawą ceną 27,95 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 5 712 m2. Cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosi 37 416 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją tuż przy plaży. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na hiszpańskim rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto imponującymi widokami, jakie rozciągają się z jej okien, na wybrzeże Afryki oraz Gibraltar. Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej ogromny potencjał – działka może być podzielona na kilka mniejszych, co daje możliwość wybudowana na niej nawet kilku budynków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7013)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl