slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 700 947 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 93 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 29 042 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim wystylizowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego gustu. Znajdziemy tu między innymi: 2 sypialnie + wc dla gości + 2-3 łazienki + kuchnię + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe). Na majętne rodziny dysponujące kilkoma samochodami czekają 2 prywatne miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wspaniałym tarasem i pergolą. W częściach wspólnych osiedla mamy rozległe tereny zielone, basen, siłownię i strefę coworkingową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto estetycznie wykończonym ogrodem. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja mieści się na terenie elitarnej inwestycji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-39329)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl