slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Gdańsk (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 5 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2008 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 751 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 900 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 155 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu charakteryzuje się wysokim poziomem wykończenia i wyposażenia. Luksusowa rezydencja na wynajem poszczycić się może również słonecznym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– taras;
– sypialnia;
– wc;
– kotłownia;
– garaż;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zapewnia swoim najemcom wysoki komfort życia (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja do wynajmu oczarowuje swoim bajkowym ogrodem z drewnianym parkanem i tujami, co zapewnia prywatność. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją nieopodal parku, placów zabaw, siłowni, świetlicy, ścieżek rowerowych, terenów rekreacyjnych etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 000 zł.

WGN wyróżnia profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2455)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl