slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 204 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 8 369 770 zł (41 028 zł/m2; kwota przeliczona wg kursu EUR i zależy od kursu dnia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów, słonecznym wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: sala kinowa + pomieszczenie piwniczne + jadalnia + pokój dzienny + 4 łazienki z wc + 5 sypialni + trzystanowiskowy garaż + kwatery pracownicze z łazienką + pralnia + siłownia + pokój gier. Duże wrażenie we wnętrzu robią olbrzymie okna, które gwarantują duże nasłonecznienie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto urzekającą lokalizacją na terenie prywatnej inwestycji apartamentowej. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na morze i wybrzeże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (071-39327)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl