slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (17 085 zł/m2; kwota przeliczona wg kursu EUR i zależy od kursu dnia) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 8 643 m2, a także ciekawa cena 4 049 159 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 237 m2. Rynek pierwotny. Cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Wystawa okien na południe.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, komfortu, wygód i prestiżu (prywatny basen, jadalnia na świeżym powietrzu, podziemny, strzeżony parking). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza efektywności energetycznej klasy A+. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje lokatorom zapierające dech w piersiach widoki na góry oraz morze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją na szczycie wzgórza, dzięki czemu wnętrze jest znakomicie nasłonecznione. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto awangardowym stylem architektonicznym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-288)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl