slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Sotogrande (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w adekwatnej do zastanego luksusu cenie 28 457 zł/m2 (kwota przeliczona wg kursu EUR i zależy od kursu dnia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 469 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 13 346 390 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastycznym wnętrzem zaprojektowanym w przemyślanym układzie: kuchnia, salon, 6 łazienek, 5 sypialni etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert jedną z ciekawszych lokalizacji, przy polu golfowym uważanym za najlepsze na całym świecie. To niezwykle nowoczesna, prestiżowa i ekskluzywna urbanizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (071-42860)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl