slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Manilva (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 9 128 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 22 365 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 177 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 3 958 675 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoim zaaranżowanym z dbałością o najdrobniejszy detal wnętrzem. Praktyczny układ pokoi i pomieszczeń na 2 poziomach prezentuje się następująco:
– łazienka;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– 3 sypialnie;
– 3 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada własny basen + ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją blisko plaży, która łączy dziewiczą przyrodę z autentycznym, lokalnym charakterem. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu przede wszystkim miłośnicy gry w golfa ze względu na znajdujące się nieopodal światowej klasy pola. Na smakoszy śródziemnomorskiej kuchni czekają liczne, wykwintne restauracje. To jeden z najbardziej gorących adresów na całym Costa del Sol. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-258)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl