slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (15 404 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 220 m2, a także ciekawa cena 2 603 247 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 169 m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań oraz materiałów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim perfekcyjnie wystylizowanym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-owym. Wszystkie pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż są jasne, widne i słoneczne. Z okien roztaczają się imponujące widoki na morze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją na terenie topowej inwestycji mieszkaniowej. W częściach wspólnych znajdziemy: korty do gry w padle, centra sportowo-rekreacyjne, siłownie, SPA, baseny, tereny rekreacyjne, krajobrazowe ogrody itp. To nobilitujący i zamknięty teren zaprojektowany w nowoczesnym stylu.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii i pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-8)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl