slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 260 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 23 011 zł/m2. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 130 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni. Cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2 991 451 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim domownikom życie na światowym poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nie tylko prywatność i intymność, ale także komfort oraz bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także rynku nieruchomości w Hiszpanii. Pomożemy również znaleźć najlepszą ofertę spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-9)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl