slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 283,42 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,2 mln zł (7 762 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 048 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przy pierwszym kontakcie już swoją śródziemnomorską architekturą w hiszpańskim stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także fantastyczną lokalizacją w niedalekiej odległości od lasu z łatwym dojazdem do większych miast. W okolicy przeważa nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja uważana jest za niezwykle cichą i spokojną. Po sąsiedzku znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: szkoły, restauracje, stacje paliw, szpital, basen, dom kultury, sklepy, dyskonty, markety, place zabaw. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają tereny do uprawiania sportów wodnych oraz jazdy konnej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zagospodarowaną działką z bajecznym, podświetlonym ogrodem. Na działce mieści się basen i sauna. Teren porastają kolorowe nasadzenia bujnej roślinności. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (wideodomofon). Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowód, prywatny zmiękczacz wody, a także centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto przestronnym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: garaż + pomieszczenie techniczne + hol + pralnię + garderobę + 2 łazienki + schowek + jadalnię + kuchnię + 3 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W przypadku wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostajemy do dyspozycji. Numer licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-99)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl