slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,65 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 240 m2 powierzchni posadowiona na działce 751 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 10 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 875 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale – doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto dodać eleganckie i wykończony w dobrym stylu wnętrze, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: liczne pomieszczenia;
ŚRODKOWY POZIOM: wiatrołap + kuchnia + patio dla turystów + przedpokój + 5 pokoi z łazienkami;
WYŻSZY POZIOM: przedpokój + salon + kuchnia + sypialnia z łazienką + kabina z masażami + pokój z łazienką + łazienka/spiżarnia + balkon + taras;
NAJWYŻSZY POZIOM: przedpokój + kuchnia + łazienka z wc + garderoba + sypialnia + jadalnia + salon.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją w jednej z najpopularniejszych, turystycznych miejscowości. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne, turystyczne atrakcje, jak np. Park Linowy, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Leśny Park Niespodzianek, Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem, Kolej Linowa, Rezerwat Przyrody, Sokolarnia, Górski Park Równica.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2008 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również bajkowym ogrodem z 2 słonecznymi tarasami i przygotowanym miejscem na grill. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bądź jej remont.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26601)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl