slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 67 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 099 200 zł (16 406 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 40 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowego osiedla z basenem w częściach wspólnych. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją blisko morza. To tylko pół godziny spacerem. Przy plaży znajduje się pasaż ze sklepami, kawiarniami oraz restauracjami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz wygody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ciekawą architekturą w typu „bungalow”. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– balkon;
– 2 łazienki;
– salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z fantastycznym solarium, czyli słonecznym tarasem na dachu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9176)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl