slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 593 300 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 116 m2 powierzchni posadowiona na działce 172 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2023. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 13 753 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego z bogatą ofertą części wspólnych, jak np.: rozległe tereny zielone, baseny etc. Na zmotoryzowanych czeka parking. Dużą zaletą lokalizacji jest także bliskość krystalicznie czystej plaży i morza.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim domownikom niezapomniane widoki z okien i tarasu na przepiękną okolicę. W poczet zalet koniecznie należy zaliczyć także fenomenalnie zaaranżowanym i zadbany ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedażą wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim wysmakowanym stylem i funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 3 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + solarium. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również nowoczesną architekturą.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. WGN zajmie się także obsługą najmu ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9684)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl