slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 211 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,28 mln zł (6 066 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 222 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w prestiżowym sąsiedztwie elitarnej zabudowy jednorodzinnej oraz biznesowej. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy dyskonty popularnych sieci, wykwintne restauracje, markety, sklepy, a nawet wielkie centra handlowe. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd nie tylko do centrum, ale również na autostradę A2 i obwodnicę autostradową S11.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno bezpieczeństwo (instalacja alarmowa), jak i wygodę (światłowód). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto eleganckim, przestronnym i zadbanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI 0:
– łazienkę;
– 3 sypialnie;
– hall;
– pralnię;
– wc;
– spiżarnię;
– kuchnię;
– jadalnię;
– pokój dzienny;
– korytarz;
– hall/wiatrołap;
na KONDYGNACJI 1:
– powierzchnię użytkową;
– klatkę schodową;
– łazienkę;
– 2 pokoje
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zorganizowane są z podziałem na dwie strefy: wypoczynkowo-jadalnianą oraz sypialnianą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-96)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl