slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o powierzchni 320 m2 i atrakcyjnej cenie 9,5 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem w wolno stojącej zabudowie z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie trzy kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 1000-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie sześciu pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zapewnia domownikom przede wszystkim bezpieczeństwo, co gwarantuje nowoczesny monitoring i fakt, że dotychczas długimi najmującymi byli członkowie korpusu NATO. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca kameralnym i estetycznie wykończonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: pomieszczenia piwniczne + 2 tarasy + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny + 5 sypialni. Ekskluzywna rezydencja na wynajem poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją blisko przedszkola, sklepów i szkoły. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka 2-stanowiskowy garaż. Na koniec warto podkreślić ładną działkę, a także niskie koszty utrzymania (fotowoltaika).

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13753)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl