slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 977 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 116,19 m2 powierzchni posadowiona na działce 207 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 409 zł/m2, rozkładem pomieszczeń na jednej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom szereg komfortowych udogodnień, jak np. klimatyzacja czy ogrzewanie podłogowe z indywidualnym sterowaniem temperatury w pomieszczeniach. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest system kamer na budynku, a także w budynku z dostępem online. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto umeblowanym tarasem z ogrodową infrastrukturą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + hol + wc + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: hol + pralnia + przedpokój + łazienka + 2 pokoje + garderoba + sypialnia.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zostało gustownie zaaranżowane przez zdolnego projektanta. Po przekroczeniu progu daje się poczuć klimat luksusu i najwyższej jakości wykończenie, gdzie wiele elementów było wykonanych na zamówienie lub/i sprowadzanych z zagranicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto nobilitującą lokalizacją na terenie zamykanego kompleksu. Okolica uważana jest za zielona, cichą i bezpieczną. Znajdziemy tu starannie zagospodarowany teren z uroczym stawem. Majętne osoby dysponujące kilooma samochodami ucieszą 2–3 miejsca parkingowe na zamkniętym terenie.

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4488)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl