slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,297 mln zł (5 895 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 512 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1979 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim odremontowanym, komfortowym, prestiżowym i wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem, na które składają się: 4 sypialnie + łazienki + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Pozostawienie wyposażenia do negocjacji z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe), ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring + instalacja alarmowa + domofon + antywłamaniowe rolety).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, tj. sklepów, marketów, szkół, przedszkoli, żłobków, dyskontów, siłowni, punktów usługowych, placów zabaw i obiektów sportowych. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu ucieszą ścieżki rowerowe i park. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Miłe sąsiedztwo. Piękny ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3222)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl