slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,289 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 251 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 855 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2015. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 135 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją nowoczesnością, a to za sprawą wielu zastosowanych tu technologii z tzw. „budynku inteligentnego”. Mamy zatem zarówno rozbudowany system SATEL, fotowoltaiczną instalacja 10 KW, a także napędzane elektrycznie rolety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co dba pełny monitoring. Komfort użytkowania oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania odłogowego. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie + pomieszczenia gospodarcze + sauna + siłownia + kotłownia
KONDYGNACJA 0: łazienka + pokój gościnny + hall + przedpokój + spiżarnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 2 balkony + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fenomenalną lokalizacją przy słynnym obszarze „Natura 2000”. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością zainteresuje duży garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również gustownie zaaranżowanymi pomieszczeniami, komfortowym wnętrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami z okien.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup ekskluzywnej rezydencji, a także w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu. Dodatkowo oferujemy pakiet zniżek na materiały budowlane i wykończenia wnętrz. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2990)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl