slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 300 m2, a także ciekawą ceną 849 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1997 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 247 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 830 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością pozostawieniem części umeblowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencje komercyjnym, gdyż doskonale nadaje się na usługi edukacyjne, lekarskie, prawnicze itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także nobilitującą lokalizacją oraz starannie wypielęgnowaną działką. Rośnie tu wiele tuj, drzew owocowych, magnolii, róż itp. W ogrodzie wydzielono także osobne miejsce do grillowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana w wysmakowanym stylu przez zdolnego plastyka:
KONDYGNACJA 1: kotłownia + pralnia + spiżarnia + łazienka z wc + garderoba + 2 pomieszczenia;
KONDYGNACJA 0: taras + wiatrołap + hol + przedpokój + łazienka + gabinet + 2 jadalnie + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój kąpielowy + 2 garderoby + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: przestrzeń do przechowywania rzeczy.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno trzystanowiskowy garaż z elektrycznie otwieranymi roletami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie (klimatyzacja, instalacja alarmowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się blisko Rynku, żłobków, przedszkoli, szkół, ośrodków zdrowia, sklepów. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepiękną architekturą stanowiącą mariaż funkcjonalności z oryginalnym wykończeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. (037-4572)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl