slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 183,68 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,097 mln zł (5 972 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 509 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją wśród niezbędnej do codziennego życia infrastruktury na terenie bezpiecznego i kameralnego osiedla. Mamy tutaj liczne punkty usługowe, sklepy boiska sportowe, place zabaw dla dzieci etc. W pobliżu znajduje się dodatkowo przepiękne jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem, które obejmuje: garderoba + 5 sypialni + 2 łazienki + taras + kuchnia + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Natomiast bezpieczeństwo gwarantuje monitoring + wideofon + ogrodzenie + spokojne sąsiedztwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży do własnej aranżacji. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż. Na koniec nie można zapominać o starannie zadbanym ogrodzie i olbrzymim tarasie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3378)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl