slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1997 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 287 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone zostały na jednej, komfortowej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Tylko najlepszej jakości materiały. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 986 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 300 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 665 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją elegancją oraz ogromnym potencjałem komercyjnym (hala + biuro + część socjalna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż podlega negocjacji. Osoby zmotoryzowane posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2 garaże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca na pewno rewelacyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół kompletna infrastruktura i prestiżowa zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE: pokój + pralnia + garaż;
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia + taras + łazienka;
PIĘTRO: 4 sypialnie+ łazienka;
PODDASZE NIEUŻYTKOWE: przestrzeń do wykorzystania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom najwyższy standard bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Zapraszamy na prezentację tej wyjątkowej luksusowej rezydencji na sprzedaż podczas umówionego spotkania. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4550)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl