urządzony w stylu klasycznym salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (marmur), znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 469 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 345 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 200 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 201-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Cena luksusowej rezydencji podlega negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z częściowym wyposażeniem i umeblowaniem (np. dębowa zabudowa kuchenna, sprzęt AGD, wyposażenie łazienki). Pozostałe umeblowanie do uzgodnienia z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + garaż + pomieszczenia gospodarcze + łazienka
KONDYGNACJA 1: salon + taras + jadalnia + aneks kuchenny
KONDYGNACJA 2: 3 sypialnie + łazienka + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności zaś tym, którzy szukają przestrzeni, wygody oraz najwyższego komfortu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu ekskluzywnej rezydencji na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż, na której z pewnością poczujecie Państwo urok tego miejsca.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-2777)

Kontakt:
e-mail: m.zielinska-goebel@wgn.pl

x (x)