po lewej komfortowe wnętrze, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji do wynajmu Bolesławiec

Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze jej atuty. Cena – 3 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 133 metry kwadratowe. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Budynek wzniesiony w 2017 roku. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona jest na imponującej, 145-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja na wynajem w standardzie deweloperskim.

Duża zaletą oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji jest jej idealna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i bliskość centrum. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca prostą, nowoczesną i idealnie współgrającą z rozplanowanymi pomieszczeniami wewnątrz budynku bryłą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
w PRZYZIEMIU znajdują się: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + korytarz + schody
na PARTERZE znajdują się: salon + jadalni + kuchnia + hol + łazienka + wiatrołap
na PODDASZU znajdują się: pokój + garderoba + 2 sypialnie + łazienka + schody + hol.

Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej okolicy, stanowiąca spokojną przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11850)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

x (x)