po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 440 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 1 467 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 300 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2003 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 7 pokoi na 3 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 470-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją blisko Opactwa Cystersów i 400 m od rzeki Pilicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – świetnie pasuje zarówno na cele mieszkalne, jak i prowadzenie działalności komercyjnej, np. pensjonat. Sprzyja temu funkcjonalny i przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń na 4 kondygnacjach:
na PARTERZE mieszczą się:
– wc
– hol
– 4 pokoje
– kotłownia
– łazienka
na PIERWSZYM PIĘTRZE znajdują się:
– wc
– sypialnia
– kuchnia
– pokój telewizyjny
– aneks jadalniany
– łazienka
na DRUGIM PIĘTRZE mieszczą się:
– wc
– 2 pokoje
– łazienka
– kuchnia
na TRZECIM PIĘTRZE:
– open sapce (otwarta przestrzeń)

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3967)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)