slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Inowrocław

Rezydencja do wynajmu Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 320 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej przemyślany rozkład czterech pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 3,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o powierzchni 116,4 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja do wynajmu o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla z efektowną fontanną. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Ekskluzywna rezydencja na wynajem poszczycić się może stylowo wykończonym wnętrzem, elegancją, wygodą oraz aranżacją z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu: garaż + kotłownię + przedpokój + wc + łazienkę + balkon + 3 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Wnętrze zdobią piękne żyrandole, obrazy oraz drobne dodatki.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana do niepalących osób i bez zwierząt. Luksusowa rezydencja do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego u Notariusza. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł. Właściciele aut docenią z pewnością garaż. Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się także przepięknym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Gorąco polecamy i zapraszamy Państwa na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4558)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl