slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 827 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 865 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 98 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 481 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu fotowoltaiki.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– wc;
– klatka schodowa;
– salon;
– kuchnia;
– wiatrołap;
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– 3 sypialnie;
– korytarz;
– klatka schodowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w szybko rozwijającej się okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych klientów oczekujących życia na europejskim poziomie, szukających ciszy, komfortu i bliskiego kontaktu z naturą bez rezygnacji z okolicznej infrastruktury (restauracje, punkty usługowe, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na zasadzie pełnej własności z wydzieloną księgą wieczystą, a także udział w gruncie. Zainteresowanych zapraszamy na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-536)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl