slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 150 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 165 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 021 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 970 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy cenią przestrzeń, funkcjonalność oraz komfort. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoim jasnym, słonecznym i widnym wnętrzem, a także bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto olbrzymim potencjałem – doskonale nadaje się także pod działalność gospodarczą. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest gustownie odremontowane. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe z piecem 2-funkcyjnym itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA: 3 pomieszczenia;
PARTER: salon + łazienka + kuchnia + taras;
PÓŁPIĘTRO: 3 pokoje;
PIĘTRO: 3 pokoje + gabinet;
STRYCH.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum. Cicha, spokojna, bezpieczna okolica. Zainteresowane osoby zakupem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do kontaktu mejlowego. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-391)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl