slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Gdynia (okolice)

Rezydencja na wynajem Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z 2019 roku o powierzchni 90 m2 i atrakcyjnej cenie 4 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Dwie kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 300-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie trzech pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Luksusowa rezydencja do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oczarowuje swoim eleganckim, wysmakowanym i wystylizowanym wnętrzem na dodatek kompletnie wyposażonym oraz bogato umeblowanym. Rodziny posiadające samochód zainteresują z pewnością przynależne miejsca postojowe przed budynkiem (zawarte w cenie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: + łazienka + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje także starannie wypielęgnowanym ogrodem. Ma koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja na wynajem została objęta popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynajmujący nie zapłaci żadnej prowizji dla biura nieruchomości z tytułu pośrednictwa, a opłata ta przerzucona jest na właściciela. Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w spokojnej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Szybko można stąd dojechać do różnych części Trójmiasta. To nobilitujące, elitarne i zamknięte osiedle. Za bezpieczeństwo odpowiada tu monitoring. Miłośnicy gry w golfa docenią pobliskie pole do gry.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-192)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl