slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 329,44 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,499 mln zł (7 586 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 8 820 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem i praktycznym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + dwustanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 0: wc + gabinet + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + hol;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + taras + hol + 3 pokoje.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie/umeblowanie (do uzgodnienia z właścicielem).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Znajdziemy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i antywłamaniowe szyby termo P4. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje zadbaną, wypielęgnowaną i zagospodarowaną działką z wieloma nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, obiektów kultu religijnego, dyskontów, sklepów, marketów, stacji paliw etc. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do ważnych dróg krajowych. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na całe Karkonosze. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają trasy do uprawiania nordic walking, ścieżki rowerowe, a także przepiękne trasy spacerowe. Okolica uważana jest za spokojną, cichą i bezpieczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją na wzniesieniu, tuż przy lesie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13960)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl