slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 92 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 650 tys. zł (7 065 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponująca lokalizacją na terenie poszukiwanego na rynku osiedla. W pobliżu znajdziemy urzędy, przedszkola, szkoły i wiele sklepów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami ucieszą z pewnością dwa miejsca postojowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + kuchnia + pralnia + wiatrołap + łazienka + taras + pokój dzienny + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również prestiżowym wnętrzem zaprojektowanym i zaaranżowanym z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26452)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl