slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 595 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 106 m2 powierzchni posadowiona na działce 650 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 613 zł/m2, jedną kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka fenomenalną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim przepięknym wnętrzem, komfortem oraz prestiżem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: 2 sypialnie + łazienka + kotłownia + 2 skrytki + przedsionek + korytarz + kuchnia + salon + hol. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzinom, najchętniej z dziećmi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne funkcjonowanie, jak np. sterowane elektronicznie pilotem rolety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto wypielęgnowaną działką z uroczym oczkiem wodnym. Na działce znajdziemy wiele nasadzeń kwiatów i drzew.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1125)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl