slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Tarnów

Rezydencja na sprzedaż Tarnów

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Tarnowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 130 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 970 tys. zł (7 462 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz poczucie niebywałego komfortu. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności jednak swoim komfortowym, prestiżowym, eleganckim i wykończonym nowocześnie wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + pomieszczenia gospodarcze + garaż + wiatrołap + spiżarnia + wc + kuchnia + jadalnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: przedpokój + garderoba + 2 łazienki + balkon + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją z szybkim dostępem do centrum. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2984)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl