slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,319 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 188,45 m2 powierzchni posadowiona na działce 625 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą pięciu pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 999 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w komforcie, luksusie i otoczeniu ekskluzywnego wnętrza. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń: 4 sypialnie + 2 wc + łazienka + kuchnia + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Wyposażenie luksusowej rezydencji pozostaje wciąż do uzgodnienia z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety i drzwi, metalowe ogrodzenie¸ spokojne sąsiedztwo, ogrodzony teren), jak i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także rewelacyjną lokalizacją na terenie bezpiecznego i kameralnego osiedla. Wokół znajdziemy parki, ścieżki rowerowe, punkty usługowe, sklepy, dyskonty znanych marek, szkoły, obiekty sportowe, place zabaw. Warto podkreślić, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja zachwyca imponuje dużym potencjałem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą (salon usługowy). Na uwagę zasługuje także taras oraz bujny ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3437)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl