slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia

Rezydencja na sprzedaż Gdynia

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 136 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,7 mln zł (19 853 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 562 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1930 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem. Istnieje bowiem możliwość dokupienia sąsiadującej działki i zwiększenia atrakcyjności oferty. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu swoim wytwornym, komfortowym i eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia: sauna + taras + pokój dzienny + kuchnia + 2 łazienki + cztery pokoje. Warto podkreślić w tym miejscu, że wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji przeszło generalny remont w 2019 roku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również bogatą historią, gdyż stanowi budynek zabytkowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal obwodnicy, co pozwala szybko i dogodnie dotrzeć w inne części Trójmiasta. W zasięgu spaceru mieszczą się najpotrzebniejsze w codziennym życiu: sklepy, szkoły, stoiska handlowe, centrum handlowe, place zabaw dla dzieci, a także molo, klif i morze. Okolica uchodzi za topową, poszukiwaną na rynku i niezwykle spokojną. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1256)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl