slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 992 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 882 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 254 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, sześć pokoi na jednej, komfortowej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,24 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu nowoczesnych technologii. Mamy tutaj, dla przykładu, centralny odkurzacz, efektowne oświetlenie LED-we itp. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji obejmuje elementy trwałej zabudowy, takie jak: kuchnia z AGD, zabudowy szaf i wnęk, łazienek, oświetlenie etc. Ruchome umeblowanie pozostaje wciąż do ustalenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto starannie utrzymaną działką obsadzoną atrakcyjnymi nasadzeniami roślin. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: 2 stanowiskowy garaż + kotłownia + przedpokój + łazienka + garderoba + gabinet + kuchnia + pokój dzienny + hol wejściowy;
KONDYGNACJA 1: bawialnia + suszarnia + pralnia + pomieszczenie do ćwiczeń + 3 łazienki + 2 garderoby + 4 sypialnie + korytarz.
Niesamowicie efektownie prezentuje się murowane ogrodzenie z wypełnieniem panelowym przed wejściem. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej części miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż po wcześniejszym umówieniu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności z doradcą kredytowym – wszystkie banki w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4614)

Kontakt:
e-mail: t.buzalski@wgn.pl